افتخارات دبستان پسرانه مهرآیین سال ۹۷ -۹۶

 

 

 

۱۰ نفر برتر آزمون مبتکران  شماره  ۱ پایه پنجم 

 ۱ – سید ایلیا ظفری ۲-  امیر رضا شعبانعلی  ۳-  سید مجتبی  عمرانیان  ۴-  پرهام پروین  ۴-  سجاد زارع 

۵ –  نریمان احمدی     ۶- رادین خدابنده لو      ۷-  آرمین مؤید جعفری    ۸-  کیان نوری     ۹ –  پارسا لیوانی 

  ۱۰ – بردیا اصفهانی  

 

————————————————————————————————————————-

۱۰ نفر برتر آزمون مبتکران  شماره  ۱ پایه چهارم 

 ۱- امیر علی کثیری     ۲ –  امیر حسین  میر بابایی     ۳ –  علی اصفهانیان      ۴-  کوروش شیخ حسینی   

 ۵ – محمد حسین ناصریان ۶ – برنا شیشه برنا     ۷-  برسام  متقی      ۸ –  محمد پارسا ملا شریفی     

۹-  امیر حسین کلاه چیان    ۱۰ – رادین نصیری  

 

——————————————————————————————————

۱۰ نفر برتر آزمون  مبتکران  تیزهوشان  شماره ۱  پایه ششم

۱ – آرین حیدرپور ( رتبه اول کشوری)   ۲-  مهراد نیری    ۳- ارشیا صبوری  ۴-  سپهر    موسوی   ۵ –  آرتین  فرج الهی 

۶ – مانی مجد   ۷ – امیر ارشیا میر حکیم    ۸-  باراد کدیور     ۹-  کوروش نجاتی    ۱۰ – نیما بهزادی  

 رتبه مدرسه  در این آزمون  بین  ۳۳۷  واحد آموزشی رتبه ۴  می باشد .

 


فرزندان پایه پنجم مهرآیین

کسب رتبه یک در آزمون مبتکران

توسط دانش آموزان پایه پنجم

را به این عزیزان،همکاران فرهیخته، و اولیای گرامی تبریک می گوییم.


 ۱۰ نفر برتر  پایه چهارم آزمون هماهنگ کشوری مبتکران  شماره  ۲  مدرسه 

۱- امیر علی کثیری  ۲ –  رادین نصیری ۳-  امیر حسن شاهرضایی ۴-  محمد حسین  ناصریان  ۵-  امیر حسین  میربابایی

۶- امیر حسین  کلاه چیان  ۷-  کوروش شیخ حسینی ۸-  محمد پارسا ملاشریفی ۹-  رادین معدلت ۱۰ –  داریان صذیقی

 

————————————————————————————————————————-

۱۰ نفر برتر آزمون مبتکران  شماره ۴ پایه پنجم 

۱ – سید مجتبی عمرانیان  ۲- سجاد زارع       امیر رضا  شعبانعلی  و سید ایلیا ظفری  ۳-  کیان  نوری  ۴- آرمین مرادی

۵-  سام قاسم زاده ۶-  پرهام پروین و  آیین عابدی ۷ – شایان کلباسی  ۸-  امیر علی حسین زاد و امیر شایان  محمدیان ۹-  نریمان  احمدی

۱۰ – رادمان صالحی

————————————————————————————————————————-

 باز هم افتخاری دیگر از دلاوران مهرآیین

((کسب رتبه سوم)) در مسابقات بسکتبال آموزش و پرورش منطقه یک را به مربیان عزیز،دانش آموزان گرامی ، همکاران فرهیخته و اولیای گرامی تبریک می گوییم .


مسابقات مشاعره

کسب رتبه اول مسابقات منطقه ای مشاعره ، توسط آقایان ؛ برسام پیمان و صدرا شاهرخی و رتبه سوم توسط آقای طاها صنعتگر را به خانواده ی بزرگ مهرآیین تبریک میگوییم.

 


 

 


 

۱۰ نفر برتر آزمون شماره ۴ مبتکران  پایه پنجم 

۱-  سید مجتبی  عمرانیان      ۲ –  سجاد زارع              ۳-  کیان  نوری               ۴-  سید ایلیا ظفری        ۵-  مهراد موسوی                ۶-  سام قاسم زاده         ۷-  آیین  عابدی              ۸-  بردیا  اصفهانی       ۹-  پارسا لیوانی                ۱۰ –  آرمین  مؤید جعفری

 

 


 

۱۰ نفر برتر آزمون شماره ۴ مبتکران  پایه  چهارم 

۱- امیر علی  کثیری                           ۲-  امیر حسین  میر بابایی                   ۳-  نوید افخمی                ۴-  محمد حسین  ناصریان                 ۵-  امیر حسین  کلاه چیان                    ۶-  برنا  شیشه  بر         ۷-  امیر حسین  شاهرضایی               ۸-  امیر علی دانایی                            ۹-  رادین  نصیری             ۱۰-  هومان رشیدی

 


۱۰ نفر برتر آزمون مبتکران  تیزهوشان ۳   پایه  ششم

۱-  باراد کدیور  ۲ – مهراد نیری  ۳-  آرین  حیدر پور  ۴-  امیر ارشیا  میر حکیم  ۵-  پارسا  انوری

۶-  سپهر موسوی  ۷-  مانی مجد  ۸-  ماژان  فرج الهی  ۹ –  نیما  بهزادی  ۱۰-  ارشیا  صبوری


اسامی ۱۰ نفر از   دانش آموزانی  که  در آزمون  مبتکران  تیزهوشان  ۳ ، دارای ضریب رشد  مثبت

می باشند .

۱-  باراد کدیور  ۲-  امیر ارشیا  میر حکیم  ۳-  ماژان  فرج الهی  ۴-  آرتین فرج الهی     ۵-  آریان  پور بی آزار

۶-  ارشیا  حسنی  ۷ – علی قاسمی      ۸-  محمد  حسینی  نژاد    ۹-  امیر علی  کوشکی

۱۰ –  امیر پارسا  فرزانه

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  مرحله  ۶  پایه چهارم 

۱ –  رادین معدلت   ۲-  نوید  افخمی    ۳-  هومان  رشیدی    ۴-  امیر حسن  شاهرضایی

۵-  امیر علی  کثیری      ۶-  رادین  نصیری      ۷-  امیر حسین  کلاهچیان      ۸-  امیر حسین  میر بابایی

۹ –  محمد حسین  ناصریان        ۱۰ –  کورش شیخ  حسینی  و  محمد پارسا ملاشریفی

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  مرحله  ۶ پایه پنجم 

۱-  امیر رضا  شعبانعلی  و  سید مجتبی  عمرانیان   ۲-  کیان  نوری  ۳-  سجاد زارع 

۴-  سید ایلیا  ظفری  ۵-  امیر علی  حسین زاد   ۶-  بردیا  اصفهانی  ۷- پرهام پروین 

 ۸-  آیین  عابدی   ۹-  محمد امین  کهندل   ۱۰-  نریمان  احمدی     

 

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  تیزهوشان مرحله  ۵ پایه ششم 

 

۱-  پارسا  انوری  ۲-  مانی  مجد    ۳-  آرین  حیدرپور   ۴-  سلیم  رسولی   ۵-  باراد کدیور  

۶-  امیر ارشیا  میر حکیمی   ۷-  سپهر موسوی   ۸-  امیر علی  ذوالفقاری   ۹-  مهراد  نیری  

۱۰ – ارشیا  صبوری  

 در این  آزمون  رتبه  مدرسه  بین  ۳۶۴ واحد آموزشی  در کشور  رتبه  ۴  می باشد .

 




اسامی  ۱۰ نفر برتر آزمون  ۶  مبتکران  تیزهوشان

۱ –  ارشیا  صبوری ( رتبه   اول  کشوری )  ۲-  اوستا  عبدالحسین  پور  ۳-  پارسا عباسیان     ۴-  آرتین  فرج  الهی

۵-  مهراد  نیری  ۶ –  پارسا انوری    ۷-  امیر ارشیا  میر حکیمی  ۸-  آرین  حیدرپور

۹-  امیرعلی  ذوالفقاری  ۱۰ –  مانی مجد

رتبه  مدرسه  در این  آزمون  بین  ۳۸۷  واحد آموزشی  رتبه  ۱۷  می باشد .


 

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران مرحله ۸  پایه پنجم  

۱ – امیر علی  حسین  زاد              ۲-  امیررضا  شعبانعلی     ۳-  پارسوا چرخ چیان            ۴-  کیان  نوری  

۵-  سجاد  زارع              ۶-  سید ایلیا ظفری          ۷-  معید  رجبی           ۸-  سید کجتبی  عمرانیان 

۹-  بردیا  اصفهانی             ۱۰-  سام قاسم  زاده  


 

ا